Інді-гурт Miles Babies поділився «місячним світлом»

Столичне тріо оприлюднило новий сингл.
Miles Babies Мунный Лайт Іван Ковальов Ольга Хоменко Олексій Макаров Шпиталь Рекордс

Кияни Miles Babies презентували другий у цьому році новий сингл. Композиція має назву «Мунный Лайт» та, як і попередній трек «Естетам», була записана на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Драчука.

«Ми експериментували зі звучанням гітари та різних ефектів доки не знайшли потрібний нам “смачний” саунд. Гадаю, він змусить слухачів кивати головою в такт пісні», – говорить гітарист Miles Babies Іван Ковальов.

За словаим музикантів, аби досягнути необхідного результату їм довелося добряче попрацювати.

«Не скажу, що працювати над піснею було легко. Проте ми реалізували нашу задумку, а це – найголовніше», – зауважила барабанщиця колективу Ольга Хоменко.

Цікаво, що на написання цієї композиції, фронтмена Miles Babies надихнула одна з пісень групи Сегодня Ночью.

«Це доволі стара композиція і вона для мене дуже особлива. Коли я писав її, хотів щоб кожен рядок буквально шмагав своєю чіткістю і влучністю змісту. У той час я був у захваті від треку “Шоу-бизнес” Сегодня Ночью і мені дуже хотілося переплюнути крутість цієї поезії. Зараз це прагнення видається мені смішним. Але “Мунный Лайт” так і лишився для мене “епічним” твором. Маю надію, що саме так його і сприймуть слухачі», – зазначив Олексій Макаров.

Послухати та легально завантажити нову аудіороботу Miles Babies можна на офіційному Саундклауді гурту:

До речі, в оформленні обкладинки для синглу було використано світлину відомого кліпмейкера Віктора Придувалова.

Нагадаємо, у січні побачив світ другий офіційний відеокліп Miles Babies на пісню «Меланхолия Сити». Над 3D-роликом працювала одна людина, а робота по його створенню тривала майже рік.