Інді-фолкери The Top Boys презентували дебютний альбом

Молодий вітчизняний колектив зі Слов’янська The Top Boys представив свій перший повноформатний альбом, у якому поєднав інді-рок та неофолк. Платівка має назву «Sad Tales» та складається із дев’яти композицій.

«Записуючи наш дебютний лонгплей, ми не замислювалися над його концептуальністю і актуальністю. Намагалися просто передати свої готичні та меланхолійні настрої», – розповів MusicInUA гітарист The Top Boys Антон Саєнко.

Також музикант зізнався, що хоч колектив й існує із 2011 року, проте ідея написання першого альбому з’явилася лише після нещодавньої смерті щура Бетті – домашньої улюблениці вокаліста та автора пісень гурту Дмитра Поволоцького.

«Перед тим як поховати Бетті, я чомусь вирішив її сфотографувати. Через деякий час я показав це фото своїм друзям, і хтось із них сказав: “Вау, схоже на обкладинку альбому”. І тут я зрозумів, що мій щур помер недаремно. Я запропонував Антону записати альбом, а з цієї фотографії зробити обкладинку платівки. Йому теж сподобалася ця ідея…
Коли платівка була записана, ми зрозуміли, що пісні із неї є міні-історіями. Причому, сумними. Ось і вирішили назвати альбом «Sad Tales». Мені здається, вийшло усе гармонійно: мертвий щур на обкладинці і меланхолійна музика з сумними історіями», – розповів Дмитро в інтерв’ю ресурсу Kyiv Music Labs.

Прослухати перший альбом в дискографії слов’янських інді-фолкерів можна на їхньому офіційному Саундклауді:

Нагадаємо, на початку липня свій дебютний міні-альбом презентували сумчани FOKKS.