Incomer презентували новий сингл «Sensuality»

Свіжооприлюднена композиція є англомовною версією попереднього синглу львів'ян «Кароока».
Incomer Sensuality Данило Личко Олександр Мосесов Гліб Кухарук Дара Личко
Фото: частина графічного оформлення синглу.

Учора, десятого липня, відбулася офіційна презентація нової композиції львівського рок-тріо Incomer «Sensuality».

Цікавинкою релізу є той факт, що ця аудіоробота є англомовною версією попереднього синглу львів’ян «Кароока», однак має відмінну від оригіналу музичну структуру.

«Це наш перший досвід створення двомовного сингла. Фішка у тому, що, власне, не перекладеної пісні, а двомовної. Ніби і та сама пісня, але вона достатньо інша та самостійна», – розповідає клавішник гурту Данило Личко.

Музиканти зізнаються, що мали намір випустити англомовний варіант «Кароокої» з мінімальною різницею у часі, проте через власний перфекціонізм робота розтягнулася і у підсумку композиція отримала дещо іншу музичну структуру.

«Творчий процес – цікава штука: спершу план був випустити обидва треки з мінімальною різницею у часі, але не можна просто взяти і переписати вокал іншою мовою.
У процесі адаптації пісні під акустичні виступи прийшли ідеї, які (з певними прийомами у аранжуванні) поглибили атмосферу романтичних чорно-білих фільмів середини двадцятого століття», – зазначає бас-гітарист Incomer Олександр Мосесов.

Також рокери зізнаються, що прагнули, аби англомовна версія пісні не відрізнялась за змістом від свого оригіналу.

«Це ще одна грань пізнання своїх можливостей. Було цікаво, як зазвучить пісня іншою мовою. Було ще цікавіше знаходити слова, які б вписувались у мотив і не відходили сильно вбік від закладеного змісту. Особисто мені ще дуже сподобалась партія на акустичній гітарі, яку підібрав Саша [Мосесов] для виступу на радіо, і я запропонував записати її. Зазнали змін також зведення треку і його фінальна обробка. І от, всі дрібні і не дуже зміни нашарувались в “Sensuality”», – розказав про віддмінності між піснями вокаліст та гітарист гурту Гліб Кухарук.

Сингл «Sensuality»:

Нагадаємо, перший в історії Incomer україномовний сингл «Кароока» побачив світ 13 березня.

«Пісня присвячена всім українським жінкам-астронавтам, що закохувались у бортових андроїдів і розповідає про проблеми будівництва парадних входів на марсіанських колоніях та відсутність належного освітлення при роботі в умовах пониженого тяжіння», – охарактеризував композицію бас-гітарист Incomer Олександр Мосесов.

Обкладинку та рухому анімацію до синглів «Кароока» та «Sensuality» створила Дара Личко.

За матеріалами: прес-служби MVUA.