Incomer оприлюднили «весільний подарунок» для фронтмена гурту Сни Дріади

Пісня «Містичні Береги» стала першим офіційним кавером у творчому доробку цього львівського інді-гурту.

Днями у мережі відбулася прем’єра нової композиції львів’ян Incomer, що має назву «Містичні Береги».

Цікавим цей реліз є, по-перше, тим, що це кавер пісні франківського альтрок-гурту Сни Дріади. По-друге, сам переспів став весільним подарунком «інкамерівців» фронтмену франківчан Тарасу Бойчуку та його нареченій.

«Все почалося з того, що наші друзі, Сни Дріади, вшанували піснею наш попередній проєкт “Mystic Shores”. Ми вирішили вшанувати їх у відповідь, зробивши cover.
Ця пісня стала подарунком на весілля Тараса та його обраниці Марії. Саме там композиція прозвучала уперше, після чого автор благословив нас на її запис», – розповідають передісторію виникнення переспіву учасники Incomer.

Зусиллями львівян композиція «Містичні Береги» перетворилася із потужного гранджового бойовика у електронно-рокову оповідь.

Гліб Кухарук, вокаліст та гітарист гурту: «Хотілось зробити звук близьким до “рокового”, але з якоюсь родзинкою, тому я вирішив гітарну гармонію записати у вигляді швидкої трелі та підняти на октаву догори. Вийшов звук, близький до синтезаторного, з довгим “хвостом”. В нас було небагато часу аби підготувати пісню для виступу. Тому вже пізніше під час запису ми додали додаткові елементи, як гітарні рифи та соло з октавером в стилі Tesseract».

Оригінальна версія «Містичних Берегів» стала частиною дебютного лонгплею Снів Дріади «Вільний», що побачив світ у 2015 році.

Олександр Мосесов, бас-гітарист гурту: «Оскільки це кавер, ми не витрачали час на тексти, гармонії і мелодику пісні. Просто вирішили проекспериментувати із записом. Спочатку ми зіграли трек разом вживу декілька раз і залишили ліпший дубль. Наступним кроком ми переписували свої партії поверх старих зважено, поглиблюючи звучання, при тому намагаючись не загубити нюанси живого виконання, що були в треку від самого початку. І мінімум пост-обробки у кінці. Як на мене, результат вийшов дуже пристойний. Такий спосіб запису є компромісом між живим записом і треком, від початку і до кінця зробленим на комп’ютері».

Цікаво, що «Містичні Береги» стали третьої україномовною композицією львів’ян, які зазвичай співають англійською.

Данило Личко, клавішник гурту: «Цікаво було переосмислити основні лінії та ритміку пісні. Тому гітарну ритміку вирішили перенести на синтезатор. Вся композиція по суті є одним патерном, який постійно змінюється, тому було важливо записати живу експресію та настрій».

Сингл «Містичні Береги» доступний на усіх популярних стрімінгових майданчиках за цим посиланням.

Нагадаємо, нещодавно панки квіткіс випустили новий міні-альбом «Молодість», а їхній фронтмен Дмитро Войналович ексклюзивно нашому сайту прокоментував кожну пісню з релізу.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button