Христина Соловій випустила новий альбом «Любий Друг»

До платівки увійшло 11 пісень, враховуючи і випущені раніше синглами «Хто, Як Не Ти?», «Fortepiano» та «Шкідлива Звичка».
Христина Соловій Любий Друг скачати завантажити купити Хто Як Не Ти Fortepiano Шкідлива Звичка
Фото: надане прес-службою співачки.

Сьогодні, 26 жовтня, світ побачив новий альбом Христини Соловій «Любий Друг».

Робота над платівкою тривала два роки а над її створенням, окрім самої співачки, працювала чимала кількість запрошених музикантів.

«Альбом авторських пісень, натхненний особистими історіями та спогадами, ностальгією за ними», – прокоментувала реліз Христина.

Платівка «Любий Друг» доступна на таких медійних платформах: Google Play, iTunes, Deeezer та Spotify, а також на Ютюб-каналі співачки.

На підтримку альбому співачка вирушила у концертне турне, яке розпочалося 22 жовтня та загалом охопить 15 українських населених пунктів.

«Більше міст, а також, сподіваюсь, і країн, – вже у 2019 році…», – пообіцяла Христина.

Зазначимо, що альбом «Любий Друг» став другим номерним лонгплеєм у дискографії Соловій і першим її авторським повноформатним релізом (виключенням є переспів народної пісні «Оченька Мої Чорні»). Дебютна ж платівка співачки була презентована 23 вересня 2015 року і з-поміж 12 пісень містила лише дві авторські композиції. Інші десять – переспіви лемківських пісень.

За матеріалами: прес-служби співачки.