Христина Соловій стане спеціальним гостем київського концерту Любомира Мельника

Киянам пощастить наживо почути акустичну версію хіта співачки «Fortepiano» під акомпанемент найшвидшого піаніста планети.
Любомир Мельник Христина Соловій концерт тур купити квитки Fallen Trees
Фото: скриншот з відео акустичної версії «Fortepiano».

Вже завтра, 20 грудня, Любомир Мельник столичним концертом завершить першу частину світового туру з нагоди свого 70-річчя. Спеціальним гостем концерту найшвидшого піаніста стане українська співачка Христина Соловій, з якою Любомир навесні випустив акустичну версію її хітового синглу «Fortepiano».

«Наша перша зустріч була дуже емоційною. Я одразу відчула, що Любомир – легендарна особистість. Ми багато говорили про класичну музику і маємо однакові почуття до творів Шуберта, Шопена і Моцарта. Ми обоє переконані, що наша музика, будучи кардинально різного жанру, сягає коренів українського народного мелосу. Живий виступ – це завжди нові емоції, тому впевнена, що під час концерту народиться нова версія “Fortepiano”», – говорить про завтрашню гостьову участь Христина.

Квитки на концерт Любомира Мельника ще можна купити за посиланням.

Зазначимо, що цим туром композитор також підтримує свій новий альбом «Fallen Trees», який побачив світ сьомого грудня і який можна придбати за цим посиланням.

«Дуже чекаю на зустріч зі слухачами в Україні, оскільки для мене це особливе місце. Я завжди говорив, що якби я народився у Франції, Британії, Бразилії чи в будь-якій іншій країні, моєї музики б не існувало. Тільки українець може винайти таку музику. Тому грати continuous music на Батьківщині й ділитися цією музикою дуже важливо», – розповів у коментарі для MusicInUA перед початком свого туру найшвидший піаніст планети.

Нагадаємо, що Любомир Мельник отримав визнання завдяки тому, що розробив унікальну мову для фортепіано – continuous music, – яка була названа на честь принципу збереження безперервного потоку звуку. Окрім цього, Мельник найшвидший піаніст у світі і може грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, у той час як віртуози у середньому можуть зіграти 13-14 нот в секунду.

За матеріалами: прес-служби Христини Соловій.