Христина Соловій розповіла про свій перший повноцінний тур

У його рамках співачка презентуватиме нові пісні із майбутнього альбому.
hrystyna-solovij-zhyva-voda-2017-novyj-albom-kontserty-kupyty-kvytky-hto-yak-ne-ty
Фото: надане прес-службою співачки / © Андрій Максимов

Наступного року Христина Соловій відправиться у своє перше повноцінне турне, під час якого ознайомить відвідувачів концертів із піснями зі свого дебютного альбому «Жива Вода» (2015) та презентує нові композиції із його наступника, над яким нині працює.

«Це мій перший повноцінний тур – довгоочікуваний, як для мене так і для моїх прихильників. Найчастіше питання, яке я чула останні два роки – “ну коли ж концерти?”. Тож, тепер із гордістю можу презентувати дати. Так само як і свій гурт, до якого увійшли одні із найкращих музикантів країни. З кимось ми записували альбом “Жива Вода”, з іншими – працюємо уже над новим альбомом. Улітку ми обіграли програму на фестивалях. Я нарешті побачила і відчула своїх слухачів. Тож, на концертах туру ми презентуємо наживо усе краще, що відбулося у моїй творчості за останні два роки – альбом “Жива Вода” та ексклюзивно у кожному місті зіграємо нові авторських пісні із майбутнього альбому, одною з яких є новий сингл “Хто, Як Не Ти?“», – розповіла співачка.

Наразі підтверджен дати п’яти концертів:

11 лютого – Одеса, Арт-центр ім. Віри Холодної (купити квитки)
18 лютого – Дніпро, Poplavok Music Hall (купити квитки)
19 лютого – Харків, Bolero Club (купити квитки)
21 лютого – Львів, Оперний Театр (купити квитки)
25 лютого – Київ, Sentrum (купити квитки).

Нагадаємо, першого грудня побачив світ відекліп Христини Соловій на новий сингл «Хто, Як Не Ти?». На сьогоднійшній день ролик переглянули більше 476 тисяч разів.

За матеріалами: прес-служби співачки

Один коментар “Христина Соловій розповіла про свій перший повноцінний тур

  1. Дуже добре! І пісня гарна і відеосупровідь. Дуже надоїли кліпи, де дебютантки просто перевдягаються, а дебютанти ставлять камеру 1 метр від полу і підходятьі відходять від неї, крутячи пальці і зіглядаючи в камеру.

Comments are closed.