Христина Соловій презентувала на «Гогольfrest’і» дебютний альбом

Співачка наживо виконала усі пісні із лонгплею «Жива Вода».
Христина Соловій Жива Вода концерт презентація Гогольfrest MusicInUA

У день випуску свого першого студійника Христина Соловій влаштувала його концертну презентацію в рамках цьогорічного «Гогольfrest’у». Як і було раніше обіцяно, співачка наживо виконала усі 12 пісень, що увійшли до лонгплею «Жива Вода».

Прикметно, що чи не найпалкіше публіка зустріла одну із двох авторських композицій Христини – «Синю Пісню». Її, до речі, співачка виконала на біс.

«[Вона] була написана холодного синього зимового вечора напередодні мого дня народження. Слова і музика з’явилися відразу. Здається, після «Тримай», то була друга авторська спроба і коли я шукала до неї гармонію за фортепіано, у мене ще тремтіли пальці. Далеко за північ, коли пісня вже була у моєму диктофоні, пальці все ще тремтіли. Я подзвонила братові, який відразу ж приїхав, бо «сталося щось важливе», хоча насправді, я просто була переконана, що пісня заживе своїм життям тільки тоді, коли її послухає ще хтось. «Синя Пісня» надовго оселилася у моїй квартирі, але у ту ніч я заснула дуже швидко і здається снились мені сині сни», – говорить про «Синю Пісню» Христина.

Ексклюзивне відео із учорашньої концертної презентації композиції «Синя Пісня»:

Також співачка зізналася, що у своєму доробку має значно більшу кількість власних композицій, аніж їх містить альбом «Жива Вода». Окрім цього вона повідомила, що за тиждень відбудеться прем’єра її другого офіційного кліпу на одну із найвідоміших лемківських пісень «Под Облачком».

Христина Соловій, співачка: «Пісня «Под Облачком» стала символом моєї любові до Лемківщини. Саме почувши її, мама розповіла мені про наше лемківське походження, про людей з дивними звичаями і такою милою, місцями чудною, говіркою. Багато із тих людей мені не вдалося знати живими. Але я завжди можу відтворити в уяві їхні образи, що мені тоді навіяла ця пісня – чи не найдорожча для мене пісня-портал і нерозривний містичний зв’язок з моїм корінням».

Ознайомитись із лонгплеєм «Жива Вода» можна на офіційному Саундклауді Христини Соловій:

Також цифрову копію альбому можна придбати на iTunes та Google Play. На компакт-дисках платівказ’явиться трохи згодом.

Фотозвіт із концертної презентаці LP «Жива Вода»: