Христина Соловій посунула російський контент з українського Apple Music

Свіжий міні-альбом співачки опинився в топ-рекомендаціях цього стрімінгового сервісу.

Відразу ж після випуску довгоочікуваний реліз від Христини Соловій потрапив у топ-рекомендації стрімінгового сервісу Apple Music.

«Побороли російську музику з українського Apple Music!
Мій новий EP “Rosa Ventorum I” потрапив у топ-рекомендацій від Apple Music», – прокоментувала співачка.

новий мініальбом Христини Соловій у топі Apple Music
Новий міні-альбом Христини Соловій у топі Apple Music

А от в плейлисті «Актуальних нині українських хітів» в розділі «Поп-музика» перше місце за російськомовним Потапом. Другу сходинку редактори плейлиста віддали співачці ЛУНА, як раптом (уперше!) заспівала українською. На третьому місці – Настя Камєнських. І лише четвертим місцем вони «розщедрилися» Христині Соловій і її пісні «Губи В Вині».

пісня "Губи В Вині" посідає четверту сходинку редакторського плейлиста Apple Music
Пісня “Губи В Вині” посідає четверту сходинку редакторського плейлиста Apple Music

Прикметно, що пісня «SHUM» гурту Go_A, яка встановила рекорд і вже чотири дні поспіль очолює «Топ-50 світових вірусних хітів» на Spotify, на думку редакторів Apple Music, заслуговує лише на 31-е місце у плейлисті «Актуальних нині українських хітів» в розділі «Поп-музика» (ось пруф, можете перевірити самостійно. – Прим. ред.).

пісня "SHUM" гурту Go_A, на думку редакторів Apple Music, нині не така. цікава українцям, як нові творіння Наталії Могилевської, Лилу45, проєкту КОРРУПЦИЯ та багатьох інших творців російськомовного контенту
Пісня “SHUM” гурту Go_A, на думку редакторів Apple Music, нині не така цікава українцям, як нові творіння Наталії Могилевської, Лилу45, проєкту КОРРУПЦИЯ та багатьох інших творців російськомовного контенту

Нагадаємо, учора, 28 травня, відбувся реліз EP «Rosa Ventorum I», що є першою частиною квадрології міні-альбомів Христини Соловій, які у підсумку складуться у повноформатний альбом співачки.

«[Альбом] порушує тему відмови від нав’язаних очікувань та романтизує стосунки як фентезі-світ, що оберігає від буденності. Назва альбому “Rosa Ventorum” перекладається з латині як “Роза вітрів” та символізує подорож та віднайдення загубленого шляху. У графічному зображенні від його центру розходяться промені в 4 сторони світу. Тому альбом вийде окремо в 4 EP-частинах, що розкажуть про варіанти шляху для героїні», – зазначають у прес-службі співачки.

До «Rosa Ventorum I» потрапило чотири пісні – вже відомі у якості синглів «Втікала» та «Коала», – а також дві нові – «Краще Мовчи» і «Губи В Вині». Цифровий реліз містить ще й інструментальну версію кожної з цих пісень.

«Ідеєю платівки є пошук героїнею свого шляху мрії у токсичному світі очікувань. Її покоління прагне високої мети – свободи і щастя, побудувати вище і сакральне. Сьогодні війна на Сході України створює для молоді гнітючу атмосферу жадібного проживання життя, коли кожен день, як останній і живемо один раз. Висока мета отримує прозаїчне втілення стати відомим і багатим за будь-яку ціну тут і зараз. Молодь зациклена на мрії блискавичного успіху та швидкого збагачення без права на поразку. Це породжує культуру пустого декадансу та претензійної поведінки. Символом епохи стали показове споживання, бажання покрасуватись та пусті і швидкі стосунки, які розбиваються об буденність», – говорить про платівку Христина Соловій.

Слухайте EP «Rosa Ventorum I» на. воєму улюбленому стрімінговому сервісі за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно Христина оприлюднила красивий кліп на композицію «Втікала», натхненну власним шляхом співачки у світі шоу-бізнесу, «який намагався приборкати її під свої лекала та правила».


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button