Христина Соловій переспівала «океанельзівську» «Холодно»

Нова версія пісні увійшла до історичного екшену «Крути 1918».
Христина Соловій Холодно Океан Ельзи Крути 1918 фільм Крути

Сьогодні, сьомого лютого, у день виходу історичного фільму-екшену режисера Олексія Шапарєва «Крути 1918» було оприлюднено другу пісню Христини Соловій, що стала частиною офіційного саундтреку до цієї стрічки.

Родзинкою переспіву композиції «Холодно» з творчого активу гурту Океан Ельзи стало її оркестрове аранжування.

«Ідея записати нову версію відомої пісні “Холодно” гурту Океан Ельзи, виникла у режисера фільму “Крути 1918” ще на етапі створення сценарію і він одразу запропонував для виконання цієї пісні Христину Соловій. Було декілька зустрічей на студії, обговорювалося нове звучання “Холодно”. Результатом ми залишилися дуже задоволені, і пісня в новій інтерпретації посилила драматургію ключової сцени фільму», – розповів продюсер фільму Андрій Корнієнко.

Пісня «Холодно» у виконанні Христини Соловій доступна для прослуховування та купівлі на усіх популярних медіаплатформах за цим посиланням.

Нагадаємо, 22 січня відбулася прем’єра першого офіційного саундтреку до фільму «Крути 1918». Ним стала пісня «Стежечка» з другого альбому Христини Соловій «Любий Друг», яка була презентована разом із виднограєм.

Рівно тиждень потому гурт Гайдамаки представив виднограй на пісню «Чорна Рілля», що також стала звуковою доріжкою до«Крути 1918».

Дивіться фільм «Крути 1918» у кінотеатрах вашого міста!