Хливнюк і ONUKA підтримали дітей-переселенців у рамках кампанії ЮНІСЕФ

Артисти приєдналися до участі в конкурсі коротких оповідей «Крихітні історії».
andrij-hlyvnyuk-nata-zhyzhchenko-bumboks-onuka-kryhitni-istoriyi-oon-yunisef-stb-ty-sered-svoyih
Фото: стоп-кадр із відеоісторії Андрія Хливнюка

Лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк та фронтвумен ONUKA Ната Жижченко записали відеозвернення на підтримку дітей-переселенців у рамках кампанії Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). У коротких роликах вони розповідають про власний досвід подолання складного періоду у своєму житті й у такий спосіб закликають українців підтримати дітей, постраждалих від збройного конфлікту на сході країни.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту Бумбокс: «Маленьким я навчався у спецшколі. Туди важко потрапити, особливо, коли ти з небагатої сім’ї. Це дуже важливо – батьки дуже переживають. І от настає момент, коли ти не справляєшся – із різних причин – у дев’ятому класі у мене були одні двійки. Раптом тобі кажуть, що ти аутсайдер, що “ти не такий як ми”, “ти не підходиш”, “ти другий сорт”. Тобі здається, що це – кінець світу, ти ладен захворіти та померти… А тепер у цій школі висить мій портрет. Особистий твій результат говорить краще за тебе, головне – не зупинятись – іти. Тоді мета рано чи пізно буде досягнута».

Ната Жижченко, фронтвумен ONUKA: «У дитинстві я багато часу проводила вдома. Спілкування із однолітками було вкрай важким – я була своєрідною білою вороною. Мене ображали, через те, що я інакше одягалась, виглядала і вирізнялась. “Та, Жижченко грає на сопілці – хвора. З дідусем та бабусею своїми…”. Це був постійний стрес і небажання вставати, йти до школи, і постійна самотність. Це досить важко. Коли я виступала і збирала концерти, овації, у той час змінилось моє життя. І я зрозуміла, що у тому, що я відрізняюсь від інших, і є моя сила».

Також свої історії на камеру розповіли телеведучі Надя Матвєєва, Олександр Педан і Олена Фроляк, актриса Римма Зюбіна, видавець Дана Павличко, радіопродюсер Лєра Чачібая та дизайнер Яся Хоменко.

Зауважимо, що підтримати дітей-переселенців може кожен бажаючий, який із власного досвіду знає, що важкі часи минають, але роблять нас сильнішими. Історія має бути розказана у семи реченнях або у 70 словах і надіслана до 20 листопада включно через коротку та просту форму на сторінці razom.stb.ua. Найкращі історії потраплять до книги «Крихітні історії», яка вийде у 2017 році. Тираж книги буде розповсюджений серед дітей-переселенців.

Нагадаємо, 19 та 20 листопада гурт Бумбокс зіграє у Києві два концерти оригінальним складом.