The Hiraeth презентували кліп на сингл «Knives»

Столичний альт-рок/металкор-гурт порадував фанів відразу двома чудовими новинами.
The Hiraeth - Knives
Фото: скриншот із відео

Кияни The Hiraeth випустили кліп на нову пісню, що отримала назву «Knives». Відео на трек було відзняте у Києві режисером Артемом Проновим (Slippy Inc).

Богдан Недашківський, фронтмен The Hiraeth: «Пісня “Knives” – це історія про зраду коханої людини. Про момент, коли обриваєш старі зв’язки, розумієш їхню незначущість, усвідомлюєш, що усе втрачено і треба починати нову сторінку самостійно. Мабуть, у багатьох  людей у житті були моменти, коли ти не можеш пережити зраду, неадекватно оцінюєш себе і вчинки людини, яка тебе щойно зрадила. В такі моменти ми готові вибачати дуже грубі помилки дорогих нам людей, напротивагу власним почуттям. В такі моменти ми втрачаємо власну гідність».

З релізом відеокліпу The Hiraeth анонсували й вихід нового ЕР, який побачить світ восени. Зараз платівка знаходиться на стадії зведення. Сингл «Knives» до неї не потрапить.

Відеокліп «Knives»:

Нагадаємо, минулого року The Hiraeth випустили дебютний кліп «Puppet», який було знято під впливом творчості відомого американського режисера-номінанта на Оскар за «Готель “Гранд Будапешт”» Уеса Андерсона.