Харків’яни её представили дві нові пісні

её група её Ігор Бірюченко Катерина Офліян single Enjoy Не Надо
Фото: з офіційної спільноти дуету у Facebook / © Poly Karpova

Сьогодні, четвертого липня, дует Катерини Офліян та Ігоря Бірюченка представив новий матеріал. Як і було раніше обіцяно музикантами, на суд слухачів у мережу викладено дві свіжі аудіороботи – композиції «Enjoy» та «Не Надо».

«Пісні дуже різні за характером. “Enjoy” – легкий прифанкованний трек, навіяний літніми днями, а ось “Не Надо” – навантажуюча і жорстка пісня із соціальним підтекстом», – описують свіжі аудітвори учасники колективу.

За словами Катерини та Ігоря, подібний музичний дуалізм у релізі є наслідком суспільної ситуації в країні.

«Ми вирішили випустити їх разом, тому що саме у такому стані двоякості останнім часом перебуваємо і самі. З одного боку – настала пора веселощів, тепла і моря, а з іншого – війна триває. Кожен день ми живемо буквально у двох вимірах, і це не може не позначатися на музиці», – зауважили музиканти.

Ознайомитись із композиціями можна на офіційному Саундклауді групи её:

Нагадаємо, група её є новим музичним проектом колишніх учасників інді-поп-колективу deliKate Катерини Офліян та Ігоря Бірюченка. Наразі, окрім оприлюднених сьогодні композицій, у творчому доробку гурту є міні-альбом «Фрідом», презентація якого відбулася на нашому сайті першого березня. Також на початку травня відбулася прем’єра трипісенного студійного лайв-відео её:

За матеріалами: прес-служби гурту