Харківський проект aminuts? випустив міні-альбом «Humber Bridge»

Основна мета платівки, за словами її автора, – змусити слухачів вивільнити свої емоції.
aminuts-humber bridge
Фото: надане музикантом

Експериментальний проект із Харкова aminuts? розжився новим релізом. Платівка отримала назву «Humber Bridge» і вмістила у собі шість треків.

Олексій Подгорний, одноосібний лідер aminuts?: «Ідея назви альбому з’явилася з абсолютно випадково написаних на папері букв h, u, m, b, e, r. Вирішив загуглити – виявляється, існує такий міст у Британії (біля міста Кінгстон-апон-Галл). Осінило, зрозумів: так, це назва наступного EP!».

За словами митця, червоні навушники, зображенні на обкладинці (автором обложки стала молода художниця Євгенія Саєнко. – Прим. ред.) релізу, є «своєрідним мостом між людьми (чоловіком і жінкою), мостом між їхніми почуттями, мостом між особисто вами і почуттями, які формуються під впливом чогось».

«Тобто, потрібно було викликати почуття: радість, тугу – не важливо, що головне. Головне – почуття», – пояснив Олексій.

Музикант зауважив, що його нова робота кардинально відрізняється від попередніх релізів.

«Якість звуку значно покращилася, сама музика стала більш ритмічною (так, під це можна танцювати), більш позитивною. В принципі, сумувати під це не вийде (ну, можливо, окрім треку “The Darkset Secret”). Хоча, зазвичай, подібним жанрами дуже властиво викликати тугу й сум. Крім того, вперше спробував записувати зігране руками (трек “Halcyon” і фрагменти в “Urban Wanderer”). В підсумку звук набув форми якихось розмитих фонових текстур», – розповів артист у коментарі MusicInUA.

Додамо, що у композиції «Entry» можна почути віршовані рядки, які належать перу знаного харківського поета Рустама Дорошенка.

Прослухати міні-альбом «Humber Bridge» можна на офіційному Саундклауді aminuts?:

Також кожен охочий може придбати реліз у онлайн-магазині Google Play, підтримавши музиканта матеріально.

Додамо, що Олексій народився у Полтаві, нині мешкає у Харкові. За словами хлопця, музика – це його хобі і спосіб самовираження, без якого він «вже не може».

«Я роблю це просто тому, що мені подобається це робити, роблю, в першу чергу, для себе. Але якщо подобається комусь ще – то це вдвічі приємніше», – наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно засновник та одноосібний учасник проекту Del Cano Сергій Вовк презентував новий сингл «Trolleybus 10».