Харківська музична формація закінчила роботу над своїм шостим студійним лонгплеєм та готується відправитися у тур із його презентацією.
«Друзі, ділимось з вами хорошою новиною: альбом майже готовий і через десять днів ми рушаємо невеликим туром з [його] презентацією! Західна Україна буде трохи згодом, а найближчі міста у нас такі: Кривий Ріг (26 лютого), Дніпропетровськ (27 лютого), Запоріжжя (28 лютого), Київ (2 березня), Одеса (4 березня)», – повідомили минулого тижня музиканти.
Щодо київського концерту, то він відбудеться у клубі «Atlas». Квитки, вартість яких складає 100 та 150 гривень, можна придбати за посиланням.
Нагадаємо, у жовтні Оркестр Че презентували відеокліп на композицію «Час Працює На Мене»:
Очікується, що екранізована композиція також стане частиною майбутнього студійника гурту. Цікаво, що усі пісні, які на нього потраплять, написані на слова Сергія Жадана.