The Hardkiss випустили другий альбом

Платівка «Perfection Is A Lie» є підсумком дворічної творчої діяльності гурту.
The Hardkiss Perfection Is A Lie Google Play iTunes Юлія Саніна Вал Бебко
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, сьомого квітня, прогресив-поп-колектив презентував наступника свого дебютного альбому «Stones And Honey» (2013). Нова платівка «Perfection Is A Lie» підводить підсумки творчої діяльності The Hardkiss за останні два роки.

«Ці два роки ми провели дуже драйвово. Час перегортати сторінку і починати писати нову історію. Чим ми, власне, вже повністю і займаємося. У нас стільки ідей та задумів – час музичних експериментів триває», – повідомляє фронтвумен гурту Юлія Саніна.

До складу «Perfection Is A Lie» увійшло 12 композицій, 11 з яких було випущено окремим синглами. Ще одна – «А2» – 38-секундне outro до пісні «Антарктида» – найсвіжішого синглу The Hardkiss.

«Ми продовжуємо випускати матеріал синглами, приділяючи максимум ваги кожному треку. Проте не забуваємо і про тих наших слухачів, які люблять “потримати” музику у руках. В альбомі “Perfection Is A Lie” ми зібрали 11 синглів. Ми знову заморочились і зробили із CD крутий предмет для колекції – його точно повинен мати кожен учасник нашої великої та дружної The Hardkiss Family», – запевняє креативний продюсер та гітарист The Hardkiss Валерій “Вал” Бебко.

Фізичну копію нової платівки можна буде придбати на майбутніх концертах колективу. Її цифрова копія доступна у магазинах Google Play та iTunes.

Також у пресс-службі The Hardkiss повідомили про скору появу кліпу на сингл «Антарктида». Наразі ж найсвіжішою відеороботою гурту є екранізація пісні «Rain».

За матеріалами: прес-служби гурту