The Hardkiss виклали відеозапис київського концерту на YouTube

Відсьогодні зафільмоване шоу «Залізна Ластівка» зі столичного Палацу Спорту можна подивитись на популярному відеохостингу.
The Hardkiss Залізна Ластівка концерт дивитись Ютюб YouTube
Фото: надане прес-службою гурту.

Сьогодні, 13 лютого, гурт The Hardkiss оприлюднив на своєму Ютюб-каналі відеозапис минулорічного концерту у київському Палаці Спорту, який став наразі найбільшим сольним шоу в історії колективу. Сам концерт відбувся 19 жовтня і транслювався у прямому ефірі каналом М1.

«Для нас це шоу – ковток свіжого повітря. Щойно ми почули новий альбом The Hardkiss, відразу зрозуміли, як він повинен виглядати. Концерт “Залізна Ластівка” – це концерт-інсталяція. “Залізна Ластівка” – це історія однієї планети, на якій серед руїн і монументальних залишків вічного з’являється місце для нового та глибокого простору, що заповнюється музикою», – поетично розповідають постановниці шоу Марія Григоращенко, Наталія Ровенська та Наталія Лисенкова.

Відеозапис концерту «Залізна Ластівка»:

Зазначимо, що вже третього березня розпочнеться друга частина концертного туру The Hardkiss на підтримку альбому «Залізна Ластівка». Із графіком концертів можна ознайомитись на сайті гурту.

Нагадаємо, у грудні колектив представив офіційний кліп на найпопулярнішу пісню зі свого третього лонгплею.

За матеріалами: прес-служби гурту.