The Hardkiss презентували відеокліп до свого найсвіжішого синглу «Perfection»

За словами музикантів, у ньому показано історію свободи самовираження.
THE HARDKISS Perfection video кліп Клим Лисюк
Фото: скриншот із відео

Група The Hardkiss оприлюднила офіційний відеокліп на свій «найважчий» на сьогоднішній день сингл «Perfection». Режисером промо-ролика традиційно для колективу став Валерій “Вал” Бебко.

«У арсеналі The Hardkiss стає все більше експериментальних і неформатних треків. Більше стає і концертів на великих фестивальних майданчиках, де потрібно “качати”, не розслабляючись. Саме тому ми експериментуємо, рухаємося у бік більш жорсткого і сміливого концертного звучання», – говорить про екранізовану композицію креативний продюсер і гітарист групи Вал Бебко.

Прикметно, що нова відеоробота стала першим кліпом The Hardkiss у концертному складі із шести чоловік – нещодавно до гурту приєднався бас-гітарист Клим Лисюк.

«[Ми] довго думали над історією та змістом відео “Perfection”. Вирішили, що ролик має бути дуже драйвовим, він не повинен поступатися концертному драйву The Hardkiss. У звичайному житті забобони і страх виділитися заважають індивідуальності. На наших виступах люди не бояться вести себе відкрито, виглядати так, як їм хочеться. Разом зі своїми глядачами на концертах ми знаходимо свободу. Саме про цю свободу вираження поглядів [розповідає] історія “Perfection”», – прокоментувала кліп фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Відеокліп «Perfection»:

Нагадаємо, 22 жовтня The Hardkiss відіграють у столиці великий сольний концерт з нагоди свого п’ятиріччя, а вже у листопаді відправляться у всеукраїнський тур «Perfection Tour».

За матеріалами: прес-служби гурту