The Hardkiss представили новий сингл «Lovers» відразу із кліпом на нього

Музиканти описують його як «динамічну історію про пошук свободи, драйва та кохання».
The Hardkiss Lovers відео кліп Norton Юлія Саніна
Фото: скриншот з кліпу

Прогресив-поп-п’ятірка The Hardkiss презентувала новий сингл «Lovers» та відеокліп на нього. Його режисером став молодий американський митець Norton, який раніше екранізовував пісні для Chris Lake, Danny Brown, Brooke Fraser та St. Lucia.

«Norton любить сюрреалізм, графіку, глибину нічної картинки. Зйомки нової історії від The Hardkiss відбувалися на Подолі, Троєщині та в околицях найцікавіших мостів Києва», – розповідають у прес-службі гурту.

Повідомляється, що екранізована пісня не увійде до наступного, третього, студійного альбому The Hardkiss, робота над яким триває уже шість місяців і який заплановано до виходу на осінь 2018 року. Цей сингл колектив так і лишить окремим релізом, оскільки його звучання близьке до випущеного цього року другого лонгплею «Perfection Is A Lie».

«У мене пісня “Lovers” асоціюється із рухом на великій швидкості. Риф надихаючий – хочется кудись їхати, відкривати нові горизонти та заводити нові цікаві знайомства…
“Lovers” – це драйв та позитив, любов та секс. У кліпі знялись більше 60 осіб – це дуже. Яскрава та цікава столична молодь. Ми ніби усі разом сіли у великий partybus та поїхали шукати пригоди і враження», – говорить про екранізований сингл фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Відеокліп «Lovers»:

Нагадаємо, попередньою відеороботою колективу є екранізація україномовної пісні «Журавлі». За місяць ця відеоробота перетнула мільйонну позначку на популярному відеохостингу YouTube.

За матеріалами: прес-служби гурту