The Hardkiss представили «дощовий» відеокліп

До його створення уперше за п'ять років музиканти залучили стороннього режисера.
the-hardkiss-rain-video-klip-oleksandr-stekolenko
Фото: скриншот із кліпу

Екранізацію нового синглу гурту The Hardkiss зробив Олександр Стеколенко.

За словами фронтвумен колективу Юлії Саніної, у результаті вийшла така собі наукова фантастика у стилі 30-х років минулого століття.

Олександр Стеколенко, режисер кліпу про його історію: «Із першого прослуховування я зрозумів, що [трек] “Rain” міг би стати саундтреком до якогось дивного фільму. Сильний чуттєвий голос у холодному блискучому середовищі, відчуття чогось смутного, неспокійного і незрозумілого. Ніби намагаєшся розглянути далекі фігури крізь залите дощем скло. Я став думати, який би це міг бути фільм. Виник образ дівчини, зачиненої у таємничому авто. Вона безуспішно намагається вибратися і незрозумілим чином зникає. Потім я подумав, що буде цікаво зняти це в естетиці 30-х років минулого століття, у жанрі фантастики того часу. Так у відео з’явилася дивна лабораторія, музиканти в образах якихось загадкових деміургів та образ дівчини, що подібно середньовічному джину, зачинена у хімічній колбі».

Відеокліп на сингл «Rain»:

Концертна презентація екранізованої композиції відбудеться 21 та 22 жовтня під час столичних концертів The Hardkiss у Stereo Plaza. Квитки придбати можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту