The Hardkiss представляють пісню та відео «Кораблі»

Нова робота музикантів – це «історія про зраду і вивільнення».
the-hardkiss-korabli-відео кліп
Фото: скриншот з відео

Сьогодні, дев’ятого листопада, київський гурт The Hardkiss презентував пісню та відеокліп «Кораблі».

Цікаво, що начерки цієї композиції були зроблені фронтвумен колективу ще у п’ятнадцятирічному віці.

Юлія Саніна, лідерка The Hardkiss: «Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам’ятаю, що мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виникло потопаюче місто і спалені кораблі – символ втраченої надії».

За словами мисткині, новий реліз гурту – це «історія про зраду і вивільнення».

«У нашій історії прапор – образ розбитого серця, болю від зради коханої людини. Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але символіка прапора одна – палаючий корабель», – додала фронтвумен колективу.

Режисером кліпу «Кораблі», зйомки якого відбувалися на місцевому судноремонтному заводі у Чорноморську, виступив гітарист і креативний продюсер The Hardkiss Вал Бебко.

«Ми спускалися в док, знімали на капітанських містках і навіть у трюмі корабля, де на кілька годин була призупинена робота. Нереальна локація, красиві кораблі і палаючі прапори у фіналі нашої історії», – розповів Вал.

Відеокліп «Кораблі»:

Зауважимо, що нове відео стало уже другим кліпом, презентованим The Hardkiss цієї осені – наприкінці вересня Юлія Саніна і компанія представили сингл «Lovers» та відеокліп на нього. Режисером ролику став молодий американський митець Norton.

Перед цим, влітку, колектив екранізував україномовну пісню «Журавлі». Лише за місяць ця відеоробота перетнула мільйонну позначку на популярному відеохостингу YouTube.

До речі, нещодавно столичні альтернативники DETACH представили відеокліп на сингл «Lock And Load».

За матеріалами: прес-служби гурту