The Hardkiss оприлюднили новий сингл «PiBiP» зі свого наступного альбому

The Hardkiss PiBiP single новий сингл Юля Саніна
Фото: надане прес-службою колективу / © Катерина Кондратьєва

За словами музикантів, вони не планували випускати цю композицію окремим релізом, проте зробили це через її велику популярність серед слухачів.

Юлія Саніна, фронтвумен гурту: «Спочатку ми не планували випускати цей трек окремим синглом. Ми написали його спеціально для концертів – він більше інструментальний, ніж вокальний. Але пісня зажила своїм життям: люди записували її на концертах, шукали в інтернеті, ділилися один з одним і навіть самі придумали назву (спочатку трек називався «Mirror»). Це і підштовхнуло нас до того, щоб зробити його студійну версію. Пісня зухвала, гучна і супердрайвова».

Композиція «PiBiP»:

Юлія Саніна, фронтвумен гурту: «Ми занадто зациклені на зовнішньому, на тих цінностях, які нам нав’язує суспільство. Коли люди припинять витріщатися на себе в дзеркало, вони нарешті побачать свою душу і зможуть [усвідомлено і самостійно] обирати свій шлях. Саме про це «PiBiP».

Зазначемо, що вперше інформація про новий сингл The Hardkiss була оприлюднена у восьмому випуску відеоблогу Юлії Саніної, який вона веде з початку цього року.

За матеріалами: прес-служби гурту