ГИЧ Оркестр випустив альбом «Під Маркою Івана Яковича»

Фолк-арт-рокери пропонують поринути у «музично-поетичну мандрівку культурами».

Днями «інтелектуальні розбишаки» зі Львова презентували платівку на поетичні переклади видатного українського письменника Івана Франка з найрізноманітніших мов і культур.

«Цей альбом – наскрізна мандрівка культурами. Тут знайдете давньоісландський (“Пісня Про Асберна”), орієнтальний (“Дівчина Воячка”), шотландський (“Помста Одуреної”) колорити, андалузькі мотиви (“Три Замки”), алюзії до “Тріо Мареничів”, хоча й втілені німецькою мовою (“Ach, Schon Sinkt Die Sonne”)», – коментує реліз Ольга Муха, керівниця проекту «Львів – місто літератури ЮНЕСКО».

Запис платівки, що вмістила у собі дев’ять треків, відбувався на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Драчука.

Обкладинка та треклист LP «Під Маркою Івана Яковича»:

ГИЧ Оркестр Під Маркою Івана Яковича обкладинка альбому

01. Пісня Про Асберна
02. Трісла Тетива
03. Живий Мрець
04. Три Замки
05. Помста Одуреної
06. Дівчина Воячка
07. Ach, Schon Sinkt Die Sonne
08. Смерть Вояка
09. Das Vermachtnis

Придбати «поетичний» лонгплей ГИЧ Оркестру можна у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Додамо, що музиканти також оприлюднили оцифровану книжку-обкладинку до свого нового альбому. У ній містяться тексти пісень та детальні пояснення до них.

Нагадаємо, що «Під Маркою Івана Яковича» став другим повноформатником ГИЧ Оркестру після LP «Цілий», який побачив світ у 2013 році.


До речі, 16 березня у столичній книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться прес-конференція «гичів» з нагоди концертної презентації їхнього нового творіння. Початок заходу заплановано на 12:00. А вже о 20:00 усі охочі кияни зможуть почути «Під Маркою Івана Яковича» наживо у клубі Mezzanine. Квитки доступні за посиланням.

Також найближчими днями ГИЧ Оркестр завітає з презентацією платівки у Дніпро (18 березня) та Харків (19 березня).

За матеріалами: прес-служби гурту