Гурт Vinok оприлюднив лайв-відео нової пісні «Rules/House»

Також колектив анонсував концертну презентацію своєї довгоочікуваної платівки.
Vinok Rules House Wise Blood Mezzanine концерт презентація купити квитки Ілля Тимченко Наталі Тимченко
Фото: скриншот з відео.

Нещодавно американсько-французько-бельгійсько-український інді-гурт Vinok презентував лайв-відео нової пісні «Rules/House».Як сповістили музиканти, ця композиція стане частиною дебютного міні-альбому «Wise Blood». Його концертна презентація відбудеться другого лютого у столичному клубі «Mezzanine».

«”Wise Blood” було створено у співпраці із звукорежисером Пол Уолтон (Paul “P-Dub” Walton), відомим своїми роботами з Bjork, Massive Attack, Madonna, Birdy і U2. Також над нашим альбомом працював Jon Astley, який робив мастеринг треків для The Who, Bono, The Rolling Stones, Eric Clapton, Led Zeppelin, Paul McCartney, Sting, Stereophonics, ABBA та інших всесвітньо відомих гуртів», – інтригують учасники міжнародного гурту.

Лайв-відео пісні «Rules/House»:

Квитки на концерт-презентацію міні-альбому «Wise Blood» можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, інді-гурт Vinok було створено екс-учасниками українсько-американсько-французького інді-проекту Sphingidae Іллею та Наталі Тимченками. Колектив устиг випустити два сингли – «Victory» та «Soul Of A Soldier». Останній був натхненний «тими, хто воює за незалежність, свободу, справедливість і тими, хто шукає правду».

«”Soul Of A Soldier” – це шана тим, хто жертвує для інших, але так часто залишається забутим і непомітним. Ми вклали багато часу та поту у цю пісню, та сподіваємося, що ви отримаєте насолоду від її прослуховування, так само, як ми насолоджувалися процесом її створення!», – прокоментували свого часу вихід цієї пісні музиканти.