Гурт Vinok анонсував другий сингл

Свіжа студійна аудіоробота інтернаціональної формації уже зовсім скоро побачить світ.

Гурт Vinok, до складу якого входять екс-учасники українсько-американсько-французького інді-проекту Sphingidae Ілля та Наталі Тимченки, анонсував новий сингл.

Композиція матиме назву «Soul Of A Soldier» та побачить світ уже у листопаді цього року. Вона стане другою у активі нещодавно створеної інді-формації.

«Ми дуже раді повідомити, що наша пісня “Soul Of A Soldier” буде випущена 11 листопада і буде доступна скрізь», – йдеться на офіційній сторінці колективу у Фейсбуці.

Також учасники дуету закликали усіх бажаючих підписуватися на їхню e-mail-розсилку, аби першими отримувати різні ексклюзивні матеріали.

Нагадаємо, що реліз дебютної аудіороботи Vinok відбувся сьомого червня. Композиція «Victory» була записана музикантами у Лос-Анджелесі.

Самі ж митці наголосили, що хоч їхня перша пісня і була записана у Сполучених Штатах Америки, але «натхнення для неї вони знайшли в Україні».

До речі, 16 жовтня молодий львівський гурт LIRWAK розжився другим студійним синглом. У основі треку «Солтис» покладено текст стародавньої лірницької пісні, зміст якої актуальний і досі.