Гурт Веремій розжився новим альбомом «Доки Є Крила»

Реліз платівки відбувся у вівторок, 20 вересня.

Київські рокери Веремій нарешті представили свою нову платівку «Доки Є Крила», яка стала третьою у дискографії гурту. Усі десять треків, що увійшли до альбому, було записано на столичній студії ФДР.

Віталій Калініченко, фронтмен гурту Веремій: «На мою думку, це найкраще, що ми коли-небудь робили. У альбомі мені подобається все – якісне звучання, історія написання кожної пісні, нові теми композицій, місце, де альбом записувався, люди, які долучились до його створення, наш кардинально інший підхід до власної організації роботи, витончене і символічне оформлення обкладинки, іншими словами – кожна деталь, яка стосується цього альбому. Це новий крок у нашій творчості».

За словами учасників гурту, у процесі створення нової платівки вони «переслухали багато різноманітного сучасного світового матеріалу у цьому напрямку, зрозуміли та відкрили багато нового для себе, а в результаті – донесли ці музичні віяння через “Доки Є Крила”».

Прослухати новий лонгплей гурту можна на його офіційному Саундклауді:

Додамо, що три пісні із нового альбому уже устигли отримати візуальне втілення. Так, відео на пісню «Перший Сніг» було представлене ще у березні минулого року, а одну із головних ролей у ньому зіграла володарка титулу «Міс Україна» Анна Заячківська.

Пісні «Холодна Вода» та «Якщо Йдеш» екранізовані і незабаром будуть представлені широкому загалу.

Цікаво, що спершу презентувати альбом «Доки Є Крила» Веремій планували ще у листопаді минулого року, але свої корективи внесла, як кажуть самі учасники гурту, «жага до вдосконалення».

Нагадаємо, у березні Веремій презентували «витриману часом» пісню.

За матеріалами: прес-служби колективу

Один коментар “Гурт Веремій розжився новим альбомом «Доки Є Крила»

Comments are closed.