Гурт Us зняв «божевільний» кліп

Us Gakken Артем Плужаров
Фото: надане прес-службою колективу

Режисером промо-ролика до останнього синглу електронного тріо став Артем Плужаров. Повідомляється, що знімальний процес зайняв майже добу.

Us: «Пам’ятаєте, ми попереджали вас про Gakken-ефект? Так от, ми зняли кліп на «Gakken» і тепер наше життя ніколи не буде таким, як раніше… Цієї ночі ми дізналися багато нового про себе і людей, яких називали друзями. Ми чули голоси, які шепотіли: «Що ти робиш?! – Очі пилю… – Дай наждак, я вухо почищу»! Ми відчули біль і захват, а до кінця зйомок втратили останній сором і змінилися в обличчі так, що на ранок самі себе не впізнали. Тому, якщо ви зустрінете людей на фото, привітайтеся з ними. Це ми, ваші Us… P.S. Кліп буде готовий зовсім скоро. Подивимося, що стане з вами після його появи»!

Нагадаємо, що на початку травня Us презентували новий сингл «Gakken», який було записано із лідером групи Champagne Morning Дімою Келлі.

Найближчим часом Us можна буде почути під час великого сольного концерту Brunettes Shoot Blondes, на якому електронне тріо виступить у статусі запрошених гостей заходу.

За матеріалами: прес-служби гурту