Гурт Тінь Сонця презентував новий лонгплей «Буремний Край»

Реліз нової платівки приурочений до свята Покрови та Дня захисника України.
Тінь Сонця - Буремний Край 2016
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Столичний фолк-метал-гурт презентував свій п’ятий студійний альбом «Буремний Край». Платівка містить десять треків, а її реліз був приурочений до свята Покрови та Дня захисника України.

Сергій Василюк, лідер гурту Тінь Сонця: «Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще… І справді, практично безперервне фестивальне літо (з травня по жовтень) збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це “воно” – альбом відбувся!».

Зауважимо, що до нової платівки окрім інших увійшла рок-версія пісні «Вишневий Садок», яка до того виконувалась на концертах колективу лише в акустиці.

Усі пісні із платівки були записані на київській студії Sunrise Studio, а зведення та мастеринг музиканти довірили Станіславу Семілєтову.

Прослухати LP «Буремний Край» можна на офіційному Саундклауді фолк-металістів:

Додамо, що 28 жовтня Тінь Сонця вирушає у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, у рамках якого відвідає більше 20 міст. Перший концерт відбудеться у Харкові. Слідкувати за майбутніми виступами колективу можна на його офіційній сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, навесні ювілейний альбом випустив львівський фолк-метал-гурт VITER.

За матеріалами: прес-служби гурту