Гурт The UA у новому кліпі закликає кохати

Миколаївські рокери презентували чергову відеороботу.
The UA Сергій Кроітору офіційний кліп Кохай Віктор Накидень
Стоп-кадр з кліпу

Шостий кліп колективу з’явився в мережі 18 серпня. Режисером відео на пісню, що увійшла до цьогорічного альбому гурту «Mirabella», став Віктор Накидень.

За словами лідера The UA Сергія Кроітору, команда знімала кліп цілий день, але так і не зняла всього того, чого хотілося.

«Почали знімати в полі, а воно було приватним. На другій годині зйомок бачимо: метрів за сто від нас здіймаєтся хмара пилу – комбайн збирає врожай! Поперед комбайна летить «дядько Василь», і очевидно, він не мав наміру нас хвалити. Усе обійшлося, але ми так і не довідзняли крупних планів, оскільки пшениці уже не було…  Останні кадри ми уже знімали у іншому місці», – згадує Сергій.

Відеокліп до пісні «Кохай»:

Також фронтмен миколаївського гурту повідав MusicInUA, що команда готується записувати новий альбом та працює над підготовкую матеріалу для наступної відеороботи.

Додамо, що нещодавно The UA презентували дві нові пісні, які увійдуть до наступного студійника –  «Ангел Мій» та «Поїхали Зі Мною». Із ними можна ознайомитися на сторінці гурту ВКонтакте.

Нагадаємо, цьогоріч, у березні, миколаївські рокери випустили другий студійний альбом, робота над яким тривала впродовж майже чотирьох років.

Наприкінці січня 2015 рокуThe UA презентували кліп на одну із пісень платівки «Сонце Вставай!»: