Гурт The Heavy Crawls презентував подвійний сингл

А вже найближчим часом тріо відправиться у своє перше турне.
The Heavy Crawls I Had To Get Away She Said I Had To Wait Макс Товстий
Фото: надане учасниками колективу

Новостворений київський гурт, який переродився із дуету The Crawls, презентував дві абсолютно свіжі композиції «I Had To Get Away» та «She Said I HadToWait». Матеріал був записаний у перших числах листопада на власній студії лідера гурту Макса Товстого «Broken Bricks».

«Посил [нової роботи] – якісний саунд. Так само граємо без бас-гітари, але із живою перкусією (не лише на записах, а й на концертах) та з клавішами. У приорітеті, як завжди, круті рифи, вінтажний саунд та драйв», – поділився з MusicInUA Макс.

За словами музиканта, нові пісні The Heavy Crawls, «як завжди, про кохання».

«Одна пісня весела і несерйозна – про дівчину, яка «морозилась» і, виявилося, що у неї є інший. Друга ж, навпаки, серйозна, трагічна, можливо, про мій життєвий досвід, про невдале кохання, про біль і смуток», – говорить фронтмен тріо.

Ознайомитися зі свіжим доробком The Heavy Crawls та легально його завантажити можна на офіційному Бендкемпі гурту:

Нагадаємо, через кілька тижнів після повідомлення про припинення функціонування The Crawls, його лідер Макс Товстий оголосив про переформатування дуету у тріо – The Heavy Crawls. Окрім нього до складу гурту увійшли барабанщиця Інесса Жогер (грала в Joger’s Band) та клавішниця і перкусіоністка Ірина Малишевська (учасниця 7Inch Interstellar Locomotive та The Blues Association).

За словами Макса, окрім власних пісень, тріо також планує виконувати композиції із репертуару The Crawls.

«Пісні The Crawls нікуди не подінуться. Це класні пісні, які переставати грати мені не дозволить совість, та і, звичайно, я їх люблю», – запевнив ідейний натхненник гурту.

Найближчим часом тріо відправиться у своє перше турне. Наразі відомо про тринадцять концертів туру The Heavy Crawls. Їхній перелік подано нижче:

26 листопада – Рівне
27 листопада – Львів
28 листопада – Івано-франківськ
29 листопада – буде анонсовано згодом
17 грудня – Запоріжжя
18 грудня – Дніпропетровськ
19 грудня – Харків
20 грудня – буде анонсовано згодом
24 грудня – Київ
13 січня – Київ
15 січня – Миколаїв
16 січня – Одеса
23 січня – Чернігів