Гурт The Elephants презентував дебютний лонгплей «Colors»

Реліз платівки, саундпродюсером якої став Євген Філатов, відбувся дев'ятого грудня.
The Elephants
надане прес-службою гурту

Інді-поп-дует The Elephants представив свій дебютний альбом «Colors». Ця подія стала фінальним акордом бурхливого і насиченого 2016 року, який виявився поворотним у кар’єрі сумських романтиків.

Лонгплей містить десять композицій, серед яких випущена окремим синглом «Blue Eyes» та екранізована «Friend».

Як розповіли учасники гурту, вони не поспішають думати про те, що чекає їх після виходу альбому, адже уся їхня історія – немов одна дивовижна пригода. При цьому «слони» не приховують того, що для них «зараз усе у новинку».

Дмитро Циганенко, вокаліст The Elephants: «Працюючи над “Colors”, ми намагалися мріяти і відчувати, щоб натхнення не згасало. У нашому віці, ще багато речей, які нами незвідані. Ми дивувалися цим речам, набираючись досвіду і прагнення».

Робота над повноформатником, який побачив світ на лейблі Vidlik Records, тривала близько року.

«Улітку ми вперше поїхали з дому на місяць, повністю змінили обстановку і звичний спосіб життя. Ми насолоджувалися прогулянками по Києву, працювали у студії із Женею [Філатовим], фактично жили там. Той період залишив по собі безліч нових емоцій і вражень. Це було наше найкраще літо», – зізнаються хлопці.

Для Євгена Філатова, який виступив саудпродюсером платівки, «Colors» став «новим музичним експериментом, який виразно вдався».

«У випадку із альбомом The Elephants я ретельно вибирав тембри і будував музичні конструкції так, щоб вони слухалися оригінально. Мені важливо кожному артистові зберігти [його] індивідуальність. Це принцип моєї роботи. Мені із першого знайомства сподобався вокал та тембр у їх піснях. Усе тут обертається навколо нього», – пояснив Євген.

Прослухати дебютний лонгплей The Elephants можна на офіційному Саундклауді The Elephants:

Також кожен може підтримати музикантів, придбавши альбом у онлайн-магазинах Google Play або iTunes.

Додамо, що фото для обкладинки «Colors» зробила київський фотограф Аня Велосипедова.

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Гурт The Elephants презентував дебютний лонгплей «Colors»

  1. Міцно створений проект. Бажаю натхнення і сил триматись в подорожі якомога далі. Sound, performance, modernity, minimalism, originality, bright talants – are what we like in Eleph. Congrats & keep going! Happy journey!

Comments are closed.