Гурт Тартак записав новий альбом

Утім, деталі платівки поки не відомі.

Беззмінний лідер Тартак Олександр Положинський повідомив про завершення роботи над восьмим лонгплеєм колективу. Про це фронтмен луцького колективу написав на своїй сторінці у Фейсбуці. За словами музиканта, альбом вийшов не зовсім таким, яким хотілося б.

«Вислуховую» новий альбом Тартака. На жаль, не вдався він таким, про який мріялося. Ще прикріше, що не змогли ми його видати тоді, коли мені дуже хотілося. І навіть тоді, коли я просто сподівався. І навіть тоді, коли я визначив для себе останній вдалий момент, теж видати його вже не вдається. Одне тішить – який-не-який, а він вже є», – написав Положинський.

Також «головний хуліган країни» відзначив, що чекати чогось аж інтригуючого слухачам не варто.

«Нічого інтригуючого – усі пісні вже неодноразово виконувалися наживо на сольних концертах Тартака з грудня минулого року починаючи», – наголосив Сашко.

Зазначимо, що останній на сьогодні альбом гурту Тартак «Сімка» вийшов у 2012 році. А 23 травня цього року колектив представив кліп на композицію «Я Не Один», що стала його частиною:

Усі кадри були відзняті самим Положинським під час його минулорічного візиту в Америку, а змонтував ці матеріали у повноцінну відеороботу Артем Григорян – режисер попереднього кліпу Тартака на пісню «Люта Зима».

Нагадаємо, що у квітні гурт Тартак залишив барабанщик Станіслав Шапаренко, а 21 липня стало відомо, що колектив полишає клавішник Андрій Благун.