Гурт Тартак випустив новий альбом «АнТАРТАКтида. Частина Друга»

Його концертна презентація відбудеться сьогодні у столичному клубі Sentrum.

Сьогодні, другого грудня, гурт Тартак представив новий альбом «АнТАРТАКтида. Частина Друга», що став дев’ятим за рахунком повноформатним релізом в офіційній дискографії колективу.

Запис платівки проходив на студіях Play FoRest та ФДР, а зведення та мастеринг зробив луцький саундпродюсер Роман Сорока.

За словами незмінного фронтмена Тартака Олександра Положинського, назва альбому недарма доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися у паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх стовідсотково, але у кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою Тартак», – розповідає керманич гурту.

Також він уточнив, що обіграна назва континенту у титулі платівки не свідчить про бажання перебільшити значення його колективу.

«Ми в жодному разі не претендуємо на гучні заяви на кшталт “ми така величезна глиба в українській музиці, як Антарктида у світовому просторі”. Ні. Просто хочеться показати себе не як щось вузькоспеціалізоване, обмежене якимись певними рамками, а як творчу одиницю, яка може існувати в дуже різних і інколи навіть протилежних проявах.
Є інший нюанс назви. Крім того, що в ній є саме слово “Тартак”, там ще закладено два імені – Артура Даніеляна і Антона Єгорова – нашого гітариста, який фактично був саундпродюсером другої частини. Так що назва є змістовною і за формою, і за сенсом, який в неї закладений»», – зазначив митець.

Наразі придбати ознайомитись із альбомом «АнТАРТАКтида. Частина Друга» можна на сервісах Apple Music та Spotify. Його цифрова копія доступна для купівлі у магазинах Google Play та iTunes.

Концертна презентація платівки відбудеться сьогодні, другого грудня, у столичному клубі Sentrum.

Нагадаємо, 22 листопада гурт Тартак презентував відеокліп на пісню «Знаєш Мій День», записану спільно із Арсеном Мірзояном. Ця пісня увійде до першої частини «АнТАРТАКтиди».

За матеріалами: прес-служби гурту