Гурт Тартак планує відправитись у всеукраїнський тур

Команда Сашка Положинського готується наживо презентувати нову платівку.
Тартак Ввічність тур презентація Сашко Положинський
Фото: надане прес-службою гурту / © Олена Божко

На початку наступного року гурт Тартак планує відправитись у всеукраїнський тур на підтримку свого восьмого студійного альбому «Ввічність». Про це стало відомо відразу після київської презентації платівки, яка відбулася 20 грудня у клубі «Sentrum».

Наразі розклад туру ще формується, проте очікується, що всеукраїнська концертна презентація «Ввічності» плавно перетече у турне з нагоди двадцятиріччя Тартака – свій день народження гурт святкуватиме наступного грудня.

Щодо київського шоу Тартака, то програма концерту тривала більше трьох годин, колектив на чолі з Положинським заграв сорок пісень, а самих музикантів публіка двічи викликала на біс.

Нагадаємо, офіційний реліз лонгплею «Ввічність» відбувся 23 листопада.

«Я хотів, щоб альбом, дуже схожий на «Ввічність», вийшов значно раніше – одночасно із нашим попереднім альбомом «Сімка». Ідея була така, щоб випустити одразу два – сьомий і восьмий студійні альбоми Тартака – один із яких був би лірично-розважальним, інший – політично-соціальним. Однак, мої колеги по групі не підтримали цієї ідеї, тому деякі пісні які могли би бути у «Ввічності», потрапили до «Сімки», а «Ввічність» отримала велику кількість нових пісень, про які тоді й гадки не було, бо не було усіх тих подій, які ми пережили за останні пару років і продовжуємо переживати зараз», – розповів про платівку фронтмен колективу.

Придбати цифрову копію альбому можна в магазинах Google Play та iTunes.