Гурт Тартак остаточно припиняє існування

Про це сповістили самі учасники колективу.

Сьогодні, 20 січня, учасники гурту Тартак повідомили про остаточне завершення будь-якої творчої діяльності в рамках колективу.

«Ми, музиканти Тартака, сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі групи. Дякуємо усім хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху…», – написали у соцмережах музиканти.

Проте, за їхніми словами, вони не припинять музичну діяльність.

«… Однак ми маємо і хорошу новину. За майже два роки існування Тартака в оновленому складі нам вдалось створити між собою справжню колективну синергію і це дало натхнення рухатись далі. Зовсім скоро вийде у світ наш новий проєкт, над яким ми зараз плідно працюємо і вже не можемо дочекатись прем’єри першої, дебютної роботи. До зустрічі!», – обнадіїли вже колишні учасники Тартака.

Нагадаємо, пятого лютого 2020 року один із засновників та незмінний лідер Тартака Олександр Положинський сповістив про припинення своєї участі у цьому колективі та у своєму сайд-проєкті Був’є. Проте, за його словами, гурт продовжить своє існування.

Вже у квітні того ж року Тартак назвали ім’я нового вокаліста. Ним став фронтмен хмельницького етнорок-гурту Чумацький Шлях (CH.SH) Сергій Строян.

Із Сергієм колектив випустив кілька синглів, на один з яких на початку минулого серпня презентував кліп.

За словами Сергія, пісня «POPRYKOLU» стала відповіддю усім хейтером, для яких «Тартак без Положинського, як хліб без сала».

Що ж, нині у хейтерів є привід позловтішатися.

А ми з нетерпінням чекатимемо на новий проєкт колишніх музикантів Тартака.

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button