Гурт Тартак готується представити кліп «Мене Вже Немає»

Найближчим часом луцький колектив на чолі із Олександром Положинським представить новий відеокліп.

Повідомляється, що для екранізації було обрано композицію «Мене Вже Немає» із минулорічного альбому «Ввічність». Сам кліп створено у співпраці із театром вогню «Аделаїда»

«… Ми подружилися з таким творчим колективом, який називається “Аделаїда”. Це театр вогню. Мені дуже подобається їх шоу, і ми домовилися, що вони зроблять постановку для “Мене Вже Немає”. Ця пропозиція їм дуже сподобалася, бо саме на цю пісню вони хотіли робити шоу. У прямому і переносному сенсі вони від цього запалилися.
Режисером кліпу виступив Артем Григорян. Я з ним останнім часом багато співпрацюю, мені з ним дуже комфортно. Ми назнімали дуже багато, на мій погляд, гарного матеріалу. Там такі кадри, на які хочеться дивитися незалежно від того подобається пісня чи ні. Тепер я з нетерпінням чекаю, коли це все Артем гарно змонтує, і ми представимо результат широкому загалу. Сподіваюся, що це станеться наприкінці червня, в крайньому випадку, напочатку липня», – розповів кілька тижнів тому Положинський в ефірі чарту «#Селекція» на «Джем ФМ».

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про роботу Тартака над своїм новим альбомом.

Зазначимо, останній на сьогодні студійний альбом Тартака «Ввічність» побачив світ минулого листопада. Про історію появи кожної пісні для нього Сашко Положинський розповів для нашої рубрики «Трекінг».

За матеріалами: jamfm.com.ua