Гурт Скрябін відіграє запланований у Києві концерт

Щоправда, дата та місце його проведення будуть іншими.

Запланований на 27 лютого столичний концерт Скрябіна таки відбудеться. Втім, дата і місце його проведення будуть іншими.

За повідомленням в офіційних пабліках гурту, захід перенесено із клубу «Atlas» до столичного Палацу спорту. Нова дата концерту – 21 березня:

«Люди, ще до трагічної загибелі ідейного лідера групи Скрябін Кузьми ми запланували концерт в київському клубі «Атлас» на 27 лютого. Ми його не скасовуємо, а переносимо на 21 березня в Палац Спорту. Всі квитки придбані раніше – дійсні.
З музикантами групи Скрябін, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, виступлять колеги Андрія по сцені.
Поки вирішуються організаційні питання остаточний список груп та музикантів не оголошується. Квитки концерту в Палаці спорту надійдуть у продаж з наступного тижня.
Для уточнення інформації, обміну чи повернення квитків, пропозицій допомоги пишіть сюди kuzmatribut@gmail.com.
Кузьма, завжди казав, що коли тобі важко треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім та допомогти сім’ї Андрія!
Просимо поширювати інформацію, щодо проведення концерту, яка буде оновлюватися на офіційних сторінках групи Скрябін.
До зустрічі 21 березня!», – написали музиканти гурту.

Відзначимо, що ідея проведення запланованого концерту належить прихильникам колективу. Серед музикантів одними з найперших її підтримали Бумбокс, Pianoбой та O.Torvald – підопічні лейблу «Музыка для Масс».

За матеріалами: прес-служби гурту