Гурт Skinhate представив новий альбом «НеЯкУсі»

Це перший лонгплей колективу у новому складі.
Skinhate Не Як Усі Moon Records Дмитро Кустіков
Фото: надане прес-службою Moon Records

Українські хардкорщики випустили нову платівку, яка стала першою студійною повноформатною роботою гурту за останні десять років.

За словами учасників Skinhate, пісні, що увійшли до релізу, були написані у період з 2007 по 2012 роки. В їх написанні брали участь усі колишні музиканти колективу, у тому числі Євген Лашко, Олександр Степаненко, Євген Липський та Віталій Кузнєцов.

Дмитро Кустіков, лідер гурту: «Тематика пісень альбому “НеЯкУсi”, як завжди типова для Skinhate. Перш за все, це заклик залишатися самим собою, не бути черговою сірою вівцею, мати свою власну думку, індивідуальний образ мислення. Геть зомбі-ефект в усіх значеннях! Не треба бути “як усі”».

Музикант відзначив, що у музичному плані шанувальників гурту «здивують деякі моменти, не властиві для Skinhate».

«По темпу це найшвидший наш альбом – це стає ясно вже з першого треку “32”. Тяжкість, натиск, енергетика і неймовірний шквал агресії і ненависті – ось що всіх чекає!», – наголосив Дмитро.

Вже традиційно для Skinhate нова платівка вийшла на київському лейблі Moon Records.

«Дуже сподіваюся, що альбом прийде до смаку як старим, так знайде і нових шанувальників нашої групи. Металу у вашу хату!», – підсумував Кустіков.

Додамо, що у альбом «НеЯкУсі» увійшло 11 пісень, а також бонусний сингл «Язичник». Останній було представлено у травні цього року. Крім того, в альбомі можна почути цитати із відомих фільмів.

Прослухати платівку можна на офіційному Саундклауді лейблу Moon Records:

Також, днями група представила відеокліп на лід-сингл з платівки – пісню «32».

За матеріалами: прес-служби Moon Records