Гурт Semmar представив перший сингл, записаний оновленим складом

Композиція увійде до осіннього міні-альбому киян.
Semmar Віраж сингл Віталій Домініченко Alex J Kramer Patoka Studio Михайло Федорак Марина Новицька Андрій Шатров
Фото: надане прес-службою гурту

Один із найцікавіших молодих гуртів сучасності – Semmar – представив першу за майже 13 місяців нову аудіороботу. Композиція має назву «Віраж» та була записана у оновленому складі – до лав колективу приєднався барабанщик Віталій Домініченко.

«Я хотів би, щоб люди почули, що деякі рішення, які вони приймають – дивні. Але вони не самотні у своїх рішеннях. Багато речей, які ми робимо – нелогічні, їх важко пояснити. Ця пісня – підтримка для тих людей, які не завжди можуть пояснити свої вчинки», – говорить про пісню фронтмен гурту Андрій Шатров.

Композиція була записана у Києві на SoundPlant Studio. Саундпродюсером треку виступив Alex J Kramer, який, серед іншого, працював і над минулорічним альбомом гурту Zapaska «POMALU».

Марина Новицька, клавішниця гурту: «Це пісня про зривання масок. Це відмова від вигаданого образу – крок на шляху до подолання внутрішнього бар’єра. Людина втомилася хотіти бути кимось іншим. Цей меседж закладено і у назві пісні. Гра слів “віраж – віриш” – про те, що не все є таким, яким здається на перший погляд».

Обкладинку синглу розробляли Patoka Studio та Михайло Федорак.

«Це пісня про зміну, рух і різкий поворот у твоєму житті. Коли настає час змін і ти зупиняєшся та переосмислюєш себе», – прокоментував вихід пісні барабанщик гурту Віталій Домініченко.

Сингл «Віраж» викладено для ознайомлення на офіційному Саундклауді колективу.

У прес-службі Semmar зазначають, що нова аудіоробота стала першою ластівкою із нового міні-альбому киян, реліз якого заплановано на найближчу осінь.

Нагадаємо, до сьогодні найсвіжішим релізом Semmar значився їхній дебютний лонгплей «Босфор», який побачив світ 22 квітня 2016 року. До складу платівки увійшло дев’ять композицій, три з яких – «Станіслав», «Де» та «Riesling» – були випущені окремими синглами.

За матеріалами: прес-служби гурту