Гурт Сальто Назад анонсував кліп на нову «нетипову» пісню

Прем'єра виднограю відбудеться уже завтра, 19 жовтня.
сальто назад - її - анонс
Фото: надане прес-службою гурту

Столичний колектив Сальто Назад анонсував відеокліп на свою нову пісню.

За словами музикантів, їхня свіжа композиція є «нетиповою» для гурту.

Реліз виднограю на сингл «Її» відбудеться уже у четвер, 19 жовтня, на YouTube-каналі лейблу Rookodill’a, резидентами якого є Сальто Назад.

Зауважимо, що попередня відеоробота Сальто Назад – кліп на композицію «О Мамо» – побачила світ влітку. Режисером відео став Макс Ксьонда, відомий за співпрацею з Jamala, Христиною Соловій, 5’nizza та іншими вітчизняними артистами.

Також у активі столичного гурту є кліп «Тримати», знятий у салоні авто з одного дублю під час поїздки фронтмена колективу Олександра Таба київськими вулицями.

Перше ж відео «оновлених» Сальто Назад під назвою «Не Вмію» вийшло у липні 2016 року. Саме з цього виднограю розпочалася співпраця гурту із лейблом Rookodill’a.

Нагадаємо, нещодавно учасник Сальто Назад Сашко Деінде представив максі-сингл «Думка В Голос» у рамках свого сольного проекту. Окрім композиції, яка і дала назву максі-синглу, до релізу увійшов також трек «Джеб».

Раніше гурт Very The Jerry представив «мотивуючий» сингл «WeakMan». Ця пісня стала частиною нової концертної програми формації.