Гурт Рольова Модель повертається з новим альбомом

Другий лонгплей рокерів побачить світ навесні.
Roll Models Ролова Модель Kiss Me You Animal album
Фото: надане прес-службою гурту / © Андрій Проць

Через чотири роки після випуску свого дебютника «Scylla And Charybdis» київський рок-колектив готовий презентувати його наступника. Майбутній реліз отримав назву «Kiss Me, You Animal» та побачить світ навесні.

«Нова платівка записувалася на студії BritRecords. Її саундпродюсером став Юра Смаліус, він же робив «Сциллу і Харібду». Ми врахували минулі помилки, і тепер все буде звучати інакше. Барабани і бас ми накопичили ще влітку 2013-го, відібравши з більш ніж 30 демок 12 майбутніх пісень. Заради експерименту Юра запропонував записати одну із його композицій: вона нам сподобалася і ми погодилися. Її тематика і звучання відрізняються від решти нашого матеріалу, але вона відмінно вписалася у концепцію альбому», – повідомив MusicInUA фронтмен Рольової Моделі Михайло Корчовий.

Також музикант розповів і про причину затягування із релізом альбому:

«Цього разу запис розтягнувся на півтора роки лише через мене – я дуже довго працював над текстами. Для мене написання змістовної лірики – тривалий і непередбачуваний процес. Особливо якщо врахувати, що я хотів у новому альбомі використати багато відсилань до поп-культури, цитат із фільмів та посилань на мої улюблені групи. Усе це потрібно було зібрати і впорядкувати в межах тематики кожної пісні».

Roll Models Ролова Модель Kiss Me You Animal album teaser
Тизер альбому «Kiss Me, You Animal»

Другий номерний альбом колективу було записано новим складом. На місце гітариста Андрія Тарташника прийшов Слава Романченко, а за барабанами Максима Бутко змінив Марк Тунік. Проте для запису бас-гітари було залучено стороннього музиканта: теперішній басист Рольової Моделі – Юрій Можарівський – прийшов в групу після накопичення матеріалу.

«Сцилла І Харибда» записувався дуже довго і дуже важко – на платівку пішло багато сил, грошей і часу. Студійна робота над ним почалася, коли ще не було достатньої кількості пісень і розуміння чого ми прагнемо. Відбувалися постійні зміни складу та всілякі негаразди. У підсумку альбом не виправдав моїх очікувань. Насамперед по звучанню. Тому було важко займатися його промоцією (як такої її взагалі не було через проблеми з колективним прийняттям рішень та відсутності плану дій). Група практично розпалася і нового альбому цілком могло б і не бути. Але у 2012 я познайомився з Марком Туніком, який виявився моїм однодумцем. Наступного року ми оновили склад і розпочали написання нового матеріалу», – поділився перепетіями з життя гурту Михайло.

За словами музиканта, зміна складу суттєво вплинула і на музичну складову групи. Втім, незважаючи на нещодавно випущений україномовний сингл «Місто», новий альбом буде повністю англомовним.

Сингл «Місто»:

«Нам дуже хотілося грати «Місто» на концертах, але не подобалося його початкове аранжування. Коли ми трохи зробили важчими приспіви та змістили акценти, пісня зазвучала зовсім інакше. Заручившись допомогою нашого друга Слави Безлепкіна, ми вирішили записати цей трек власними силами. Врешті, «Місто» було випущено окремим інтернет-синглом і до альбому ця композиція не увійде», – запевнив фронтмен Рольової Моделі.

З нагоди презентації альбому гурт відіграє навесні великий сольний концерт у столиці. Після цього музиканти планують відправитися у тур, аби познайомити з новими піснями жітелів інших міст України.

«Новий альбом буде концептуальним: усі композиції об’єднані спільною тематикою. Тут буде більше панк-року, більше динаміки, більше швидких та енергійних пісень. Ми дуже постаралися, аби жодна з них не була прохідною і щоб складові частини альбому сприймалися органічно і як одне ціле, і кожна окремо. Як у калейдоскопі», – підсумував Михайло.