Гурт Roll Models представив новий «японський» сингл та кліп на нього

До виднограю увійшли кадри з живих виступів рокерів.
Roll Models Japan video кліп
Фото: кадр із кліпу

Київські поп-панки Рольова Модель, які минулого року здійснили ребрендинг і відтоді пишуться латиницею, поділилися новим синглом «Japan» та відеокліпом на нього.

Виднограй складається із нарізки живих виступів гурту у столичних клубах Sentrum і Stereoplaza. Також до кліпу увійшли й більш рідкісні кадри: з туру 2015 року і запису альбому «Kiss Me, You Animal».

Михайло Корчовий, лідер Roll Models: «Ми знімали концерти протягом останнього року, вирішили змонтувати відео саме на “Japan” – досить динамічну пісню. Хотіли у такий спосіб натякнути, що саме на концертах її слухати найкраще».

В ексклюзивному коментарі для MusicInUA Михайло розповів, що знімалося усе переважно командою студії PicOi, із якою Roll Models працюють ще з часів презентації першого альбому гурту у 2011 році.

Відеокліп«Japan»:

Зараз колектив знімає повноцінний кліп на пісню «Girl Named Fox», що також увійде до довгоочікуваної платівки «Kiss Me, You Animal». Остання мала вийти ще минулого року, однак через низку обставин її випуск відбудеться не раніше найближчої осені.

Крім того, за словами Михайла, колектив уже працює над записом нового матеріалу.

Нагадаємо, взимку Roll Models оприлюднили лірик-відео до свого синглу «Party Animal».