Гурт Pur:Pur презентував кліп на «тужливу» пісню

Головними героями виднограю стали зовсім юні «ковбої».
PurPur Тоска відео кліп Сергій Сторожев Ната Сміріна
Фото: скриншот з відео

Інді-поп-колектив Pur:Pur презентував кліп на композицію «Тоска». Це друга відеоробота харківського гурту після еротичного виднограю на пісню «We Do Change», з якою Ната Сміріна і Ко виступали у  фіналі національного відбору Євробачення 2016.

Героями нової відеороботи, режисером якої виступи виступив Сергій Сторожев, стали маленькі (від 6 до 9 років) «ковбої».

Ната Сміріна, фронтвумен  гурту Pur:Pur: «Так важко значення цього відео вмістити у одній цитаті… У ньому стільки метафор і сенсу для мене! Але я спробую передати його словами Конфуція: “Часом ми бачимо багато, але не помічаємо головного”. Діти, які зіграли у цьому відео, самі до кінця не усвідомлюють і не розуміють, які глибокі образи вони змогли передати, просто будучи самими собою. При цьому їм навіть грати у дорослих було не потрібно, адже усі діти – це маленькі дорослі».

Співачка вважає, що «взагалі, немає ні дітей, ні дорослих – є істоти, які незалежно від віку страждають, радіють, відчувають ревнощі, щастя, любов».

«А дитинство – це просто чудовий стан, у який можна зануритися у будь-який момент», – додала Ната.

За словами учасників Pur:Pur, пристрасті на майданчику кипіли, як у справжньому кіно.

«Одному з маленьких акторів під сорочкою сховали закладку, яка повинна була у потрібний момент здетонувати, і попередили, що може бути боляче, тому жах під час пострілу на його обличчі був непідробний», – розповіли музиканти.

Відеокліп «Тоска»:

Додамо, що наприкінці жовтня вийшло лірик-відео на найсвіжішу композицію Pur:Pur. Тоді для візуалізації пісні харків’яни використали кадри із популярного американського фільму «Одного разу на Дикому Заході» (класичний спагеті-вестерн режисера Серджо Леоне, знятий у 1968 році. – Прим. ред.).

Лірик-відео «Тоска»:

До речі, не так давно кияни Blooms Corda презентували відеокліп на пісню «Тетріси Із Фраз», яка увійшла до третього лонгплею гурту  «GIGOTOSIA».

За матеріалами: прес-служби гурту