Інді-поп-колектив Pur:Pur представив офіційний кліп на пісню «We Do Change». Режисером чуттєво-еротичного відео стала Єлізавета Клюзко.
«Ми бажаємо вам не тонути у своїх коханих, а м’яко погойдуватися на хвилях нескінченних глибин один одного. Ми віримо, що тільки любов може змінити нас на краще», – написали музиканти Pur:Pur.
Відеокліп «We Do Change»:
Нагадаємо, офіційна прем’єра екранізованого синглу відбулася третього грудня 2015 року.
«Нас з дитинства вчать, що люди не змінюються… Що коли зробили боляче раз – коли-небудь це повториться знову. Але ж так складно змінити щось усередині себе в кращу сторону, коли в тебе ніхто не вірить – особливо близькі люди. Так нестерпно – жити і не вірити у хороше, увесь час чекаючи підступу!.. І головне: коли не віриш, що інші можуть змінюватися і ставати краще, зникає віра в те, що ми самі коли-небудь виростемо у своїх очах!», – розповіла про ідею композиції фронтвумен Pur:Pur Ната Сміріна.
Саме завдяки цій композиції (щоправда, у видозміненому аранжуванні) гурт потрапив до фіналу національного відбору «Євробачення 2016».
Також стало відомо, що незабаром Pur:Pur відправляться у турне. Наразі підтверджені наступні виступи колективу:
12 березня - Полтава, «Villa Крокодила» 13 квітня - Вінниця, арт-галерея «ІнтерШік» 16 квітня - Львів, «Picasso» 17 квітня - Ужгород, «Галерея Ілько» 13 травня - Київ, «Atlas» 21 травня - Дніпропетровськ, арт-центр «Квартира» 22 травня - Запоріжжя, «Nairi Patio» 8-10 липня - Київ, фестиваль Atlas Weekend