Гурт Ptakha переніс прем’єру дебютного відео на початок липня

Причиною тому є бажання режисера «потішити глядачів максимально якісною роботою».
Ptakha Ruta-myata video кліп тизер MusicInUA
Ілюстрація: надана прес-службою колективу

Анонсована на сьогодні презентація дебютного відеокліпу електрофолк-гурту Ptakha відкладається.

Як повідомили MusicInUA у прес-службі колективу, причиною тому стало бажання творців доопрацювати кліп, щоб «потішити слухачів максимально якісною роботою».

«З технічних причин доведеться перенести презентацію анімаційного відео на дебютну пісню “Рута-м’ята” на початок липня. Ptakhа хоче потішити слухачів максимально якісною роботою», – зазначили у прес-службі гурту.

Щодо самого кліпу, то його режисеркою є Simran Phull.

«Я вхопилася за шанс співпрацювати. Для мене вкрай важливо творити щось сучасне та вартісне. Крім того, естетика Ptakha була дуже спокусливою», – зазначила кліпмейкер.

Вона також додала, що оскільки надає перевагу цифровій 2D та 3D-анімації, то стиль її творінь мав би гарно пасувати стилю Ptakha.

«Музичні відео дають свободу у плані анімації. Коли спокусливий музичний дизайн уже був у мене перед очима, картинка в уяві почала з’являтися сама собою», – зізналася Simran Phull.

Зазначимо, екранізована композиція стала першим офіційним синглом Ptakha, реліз якого відбувся 20 січня 2016 року. Тизер цього кліпу було презентовано рівно тиждень тому:

Нагадаємо, на початку червня 2015 року ТНМК оприлюднили анімаційний кліп про українського супер-героя.

За матеріалами: прес-служби гурту