Гурт Pianoбой випустив перший повністю україномовний альбом

До складу четвертого за рахунком студійного лонгплею команди Дмитра Шурова увійшло десять композицій.
Pianoбой Дмитро Шуров Хісторі скачати слухати купити itunes
Фото: надане прес-службою гурту.

Дмитро Шуров презентував нову платівку в рамках свого сольного гурту Pianoбой. Четвертий за ліком лонгплей став першим за десятирічну історію існування команди повністю україномовним релізом.

«Це не компромісний альбом. У ньому багато речей, які я ніколи не робив. Ми не робили велику кімнату в комп’ютері, а їхали у справжню велику кімнату і записували там барабани. І таких речей дуже багато. Через це там є і українські цимбали, і оркестри, і багато живих роялів, і більше ста музикантів, які брали участь у запису, і навіть хор наших фанів, який ми записали у самому кінці і який став вагомою частиною саунду», – відкриває таємниці нової платівки у коментарі для FDR Media лідер гурту Pianoбой.

До альбому «Хісторі» увійшло десять композицій, враховуючи і випущені раніше синглами «Полуничне Небо», «Перша Леді» (за уч. Аліни Паш) та «Я Можу Все».

«Видати альбом – це як полетіти у космос. Щойно відбувся запуск, все димить, тримтять руки і розколюються голови, скафандр вже практично горить, але ми відриваємось і злітаємо – маленький крок для людства, але гігантський для автора і команди. Ракета у нас безрозмірна – ласкаво просимо на борт, залазьте, всі вліземо», – нетривіально запрошує до прослуховування нової платівки Дмитро Шуров.

Кожну з пісень альбому «Хісторі», яка не має кліпу, було супроводжено мінімалістичним, але вигадливим лірик-відео. Тож альбом у повному обсязі доступний для прослуховування і перегляду на офіційному Ютюб-каналі Pianoбоя.

Також платівка є й на стрімінгових майданчиках Apple Music, Google Play та Spotify.

Нагадаємо, попередній лонгплей колективу побачив світ у далекому 2015 році.

Додамо, що поза «Хісторі» лишилися такі хітові сингли, як «Айсберги», «Все, Що Тебе Не Вбиває» та надпозитивна аудіоробота «Цілуй Мене», заспівана разом із молодою співачкою Shy.