Гурт Pianoбой презентує кліп «Родимки» на відкритті нового концертного майданчика у Києві

Вхід на захід вільний.
PianoБой Дмитро Шуров Родимки Roof
Фото: з офіційної спільноти колективу у Facebook / © Юрій Стефанюк

Завтра, 24 травня, колектив Дмитра Шурова презентує новий кліп на сингл «Родимки». Першими відео зможуть побачити відвідувачі заходу з нагоди офіційного відкриття літнього концертного майданчика ROOF у столиці.

«Друзі! Ми нескінченно раді запросити вас на відкриття, яке відбудеться уже завтра, і на презентацію відеокліпу на пісню “Родимки” гурту Pianoбой, яка також відбудеться завтра на Roof!», – повідомили у прес-службі концертного майданчика.

Святкове відкриття розпочнеться о 19:00 із діджей-сету учасника The Erised та Hidden Element Ніла Тарасова за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців 37-41, 9-й поверх. Вхід на неї вільний.

Щодо кліпу «Родимки», то до його створення доклали руку фахівці продакшену Radioaktive Film, відомого серед іншого і роботою над останнім кліпом британців Coldplay «Up&Up»:

Нагадаємо, сингл «Родимки» є україномовною версією пісні «Родинки», що стала частиною третього альбому гурту Pianoбой «Take Off».

«Українська версія пісні народилась у ході туру Україною з альбомом “Take Off”. Це не просто переклад пісні [“Родинки”] – вона стала більш емоційною, ніж альбомна. У записі з’явились нові інструменти і тепер вона більше нагадує те, як ми граємо її на концертах. При цьому ідея пісні залишилась незмінною – давайте думати про майбутнє, любити себе та інших людей, шукати своє кохання, з яким можна “розбити сад, зробити дітей”, розвиватись і жити на повну, “стрибаючи у височінь”», – говорить про нову версію композиції Дмитро Шуров.

Тизер відеокліпу:

За матеріалами: прес-служби концертного майданчика Roof