Гурт Pianoбой представив кліп на переспів скрябінівської пісні «Шампанські Очі»

До створення відео також були залучені прихильники творчості Дмитра Шурова.
Pianoбой Шампанські Очі Дмитро Шуров Кузьма Андрій Кузьменко
Фото: скриншот із кліпу

До 48-ї річниці від дня народження фронтмена Скрябіна Андрія Кузьменка гурт Pianoбой представив відеокліп на переспів композиції «Шампанські Очі».

Повідомляється, що до створення відео було залучено близько ста прихильників сольної творчості Дмитра Шурова.

«Режисер кліпу Андрій Бояр (Moustache Cinema), з яким ми і раніше співпрацювали над деякими відеороботами для Pianoбой, запропонував зробити кліп інтерактивним, запросивши наших слухачів розмалювати фарбами кожен кадр відео. Спочатку разом з реальними акторами – Анною Ребриковою та Євгеном Вікгорстом – було відзнято історію раптового кохання. Протягом кількох днів герої робили багато романтичних речей, наприклад, їли морозиво, вперше в житті водили авто і стрибали із мосту, а потім в одній із галерей Києва відбулась зустріч з piano-family, під час якої було розмальовано фарбами близько 2000 кадрів. А ще були кава, печіво і акустичний концерт. Всього у створенні відео взяли участь більше ста людей. Це перший подібний досвід у історії українського шоу-бізнесу», – розповів Джем ФМ Дмитро Шуров.

Відеокліп «Шампанські Очі»:

Нагадаємо, фронтмен гурту Скрябін Андрій Кузьменко загинув у автомобільній аварії другого лютого 2015 року, коли позашляховик музиканта зіштовхнувся із вантажівкою. Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 8:20 у Криворізькому районі біля села Лозоватка. Від отриманих травм музикант загинув на місці.

За матеріалами: jamfm.com.ua