Гурт Pianoбой дасть у Києві додатковий концерт

Сольний проект Дмитра Шурова анонсував додатковий концерт у столиці. Причиною тому став неабиякий інтерес з боку меломанів до його виступу у клубі «Atlas» 10 березня.

«Чудова весняна новина для киян та гостей нашого дощового міста, які прагнуть потрапити до нас на концерт (на який, до речі, вже майже не залишилось квитків). Щоб уникнути у березні зламаних ребер і скандалів в гардеробі, оголошуємо додаткову дату в Києві – 13 березня, «Atlas», недільна меса з Pianoбой», – повідомили музиканти у себе в офіційних спільнотах дев’ятого лютого.

Квитки на додатковий концерт Pianoбой у Києві надійдуть у продаж найближчим часом.

Столичні концерти пройдуть в рамках весняного туру гурту на підтримку альбому «Take Off». Окрім Києва Pianoбой також виступлять у Львові (3 березня), Чернівцях (4 березня), Кіровограді (11 березня), Миколаєві (12 березня), Харкові (17 березня), Сумах (18 березня) та Вінниці (25 березня).

Нагадаємо, третій студійний лонгплей Pianoбой побачив світ четвертого грудня 2015 року. До платівки потрапило десять пісень «про кохання, свободу і жагу до життя».

«Take Off (англ. зліт, відрив) – це стан, коли людина, птаха або літак концентрує свої найкращі якості, аби подолати сили, що тримають їх на землі. Не завжди це вдається, але без зльоту не буває польоту. А без польоту життя не має сенсу», – було зазначено у прес-релізі до альбому.

Обкладинкою для альбому став диптих українського художника-символіста Сергія Дегтярьова, а сам процес її створення було зафіксовано на відео.