Гурт PIANO представив першу за півтора роки нову пісню

Офіційний реліз композиції відбувся дев'ятого березня.
PIANO Море Води новий сингл Христина Головко
Фото: надане прес-службою гурту / © Руслан Литвин

Львів’яни PIANO представили довгоочікуваний новий сингл «Море Води». Презентована учора, дев’ятого березня, композиція є першою ластівкою із майбутнього лонгплею колективу та першим новими матеріалом з часу виходу дебютного міньону «Пристані».

«Море води – світ, який лежить у кожному. Простір, який ми наповнюємо почуттями. Це наш внутрішній голос, коли нас ніхто не чує і наш притулок, коли навколо нічого немає. Він наповнює нас світлом та спокоєм кожного дня. Для нас це нове звучання і виклик, який ми приймаємо», – розповіла про композицію фронтвумен PIANO Христина Головко.

Придбати цифрову копію синглу «Море Води» можна в магазині Google Play.

Нагадаємо, минулого року PIANO відіграли два ексклюзивні сольні концерти у Києві та Львові під час яких представили кілька нових пісень із майбутнього лонгплею. Наразі робота над платівкою триває, а дату її виходу музиканти повідомлять згодом.

Зазначимо, EP «Пристані» побачив світ дев’ятого листопада 2014 року і невдовзі отримав численні позитивні відгуки від слухачів. Легально завантажити реліз можна за посиланням. Також є можливість ознайомитись із ним на офіційному Саундклауді колективу:

За матеріалами: прес-служби гурту